CLXVI LICEUM
OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI

Posiłki w szkole

Szanowni Państwo, Informujemy, iż żywieniem uczniów w LO 166, w budynku przy ul. Koncertowej 4 zajmuje się firma cateringowa Niebo w Gębie, która pracuje na elektronicznym systemie zarządzania posiłkami Grupy Loca.
Manual dla Rodziców i szczegółowe informacje pod linkiem.
    1. adres strony internetowej aplikacji do logowania na konto: https://obiadysp303.loca.pl
      UWAGA – link jest unikalny dla każdej placówki, która korzystam z systemu e-Stołówka. Prosimy nie korzystać z innych linków znalezionych w wyszukiwarkach internetowych.
    2. REJESTRACJA – w celu uzyskania możliwości edycji zadeklarowanych posiłków, Rodzic składa deklarację pisemną w postaci wypełnionego i podpisanego FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO (formularz do pobrania pod linkiem: Formularz obiadowy.) Operator stołówki w terminie 48h od otrzymania prawidłowo wypełnionej deklaracji, prześle do Państwa drogą mailową link aktywacyjny, w który należy kliknąć i uzupełnić swoje dane w celu aktywacji konta.
    3. Deklaracje i płatności za posiłki odbywają się w systemie miesięcznym, z góry do ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym następuje wydawanie posiłków w stołówce szkolnej.

WYJĄTEK: wrzesień – termin płatności do 10.09.2023r. Posiłki będą wydawane od dnia 06.09.2023r. Śniadania i koktajle będą wydawane od poniedziałku 11.09.2023r.

Poniżej regulamin korzystania z aplikacji:
Regulamin korzystania z aplikacji