Posiłki

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż żywieniem dzieci w Zespole Szkół nr 129, w budynku przy ul. Koncertowej 4 zajmuje się firma cateringowa Niebo w Gębie, która pracuje na elektronicznym systemie zarządzania posiłkami Grupy Loca.

1. Adres strony internetowej aplikacji  do logowania na konto: https://obiadysp303.loca.pl, UWAGA – link jest unikalny dla każdej placówki, która korzystam z systemu e-Stołówka. Prosimy nie korzystać z innych linków znalezionych w wyszukiwarkach internetowych.

2. REJESTRACJA – w celu uzyskania możliwości edycji zadeklarowanych posiłków, Rodzic składa deklarację pisemną w postaci wypełnionego i podpisanego FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Operator stołówki w terminie 48h od otrzymania prawidłowo wypełnionej deklaracji, prześle do Państwa drogą mailową link aktywacyjny, w który należy kliknąć i uzupełnić swoje dane w celu aktywacji konta.

3. Płatności za posiłki odbywają się w trybie miesięcznym, z góry do ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym następuje wydawanie posiłków w stołówce szkolnej.

WYJĄTEK: wrzesień – termin płatności do 10.09.2024r.

Posiłki będą wydawane od środy 04.09.2024r.

Śniadania i koktajle będą wydawane od poniedziałku 09.09.2024r. (zamówienie składamy w aplikacji)

4. Formy opłaty za zamówione posiłki (do wyboru):

• Przelew tradycyjny, dokonywany na wskazane konto bankowe z zachowaniem odpowiedniego tytułu przelewu (dane ucznia: nazwisko.imię.klasa. miesiąc za jaki wnoszona jest opłata)
  • Przelew natychmiastowy on-line (Przelewy 24) – obowiązuje dodatkowa opłata administracyjna pobierana przez operatora bankowego

5. ODWOŁANIE posiłku dokonywane jest tylko i wyłącznie w systemie e-Stołówka

Odwołania można dokonać najpóźniej do godz. 8:00 w dniu wydania posiłku.

Istnieje możliwość zapakowania posiłku na wynos (po uprzednim zgłoszeniu), koszt opakowania 3,00 zł.

6. Ochrona danych osobowych – Wszystkie funkcje systemu e-Stołówka zostały skonsultowane prawnie i odpowiadają aktualnym wymogom jakie są stawiane przed tego typu produktami internetowymi. Dane osobowe są gromadzone i przetwarzane przez firmę Libra Twin Sp. z o.o.  wyłącznie w celu obsługi posiłków w Szkole Podstawowej nr 303 i nie będą wykorzystywane w żadnym innym zakresie.

Informator obiadowy ZS 129

Regulamin. Ogólne zasady korzystania z aplikacji

Instrukcja E-Rodzic ZS 129