ARS, czyli jak dbać o miłość

Program edukacyjny kierowany do młodzieży szkół ponadpodstawowych, stanowi integralną część Projektu KIK/68 „Profilaktycznego programu w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych” współfinansowanego w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy. Program autorstwa dra Krzysztofa Wojcieszka został objęty honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Otrzymał również rekomendację Dyrektora Biura Edukacji Urzędu Miasta St. Warszawy oraz Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Organizatorem jest Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w m. st. Warszawie. Oddział Promocji Zdrowia. Głównym celem programu jest dotarcie z przekazem edukacyjnym do uczniów szkół ponadpodstawowych i ograniczenie skutków zdrowotnych używania substancji psychoaktywnych (alkoholu, tytoniu i narkotyków). Szkolny koordynator: Hanna Nowak.